Creëer een glamoureuze entree met ons luxe VIP Fotodoek (3x2 meter)!
Wil je jouw gasten trakteren op een echte sterrenontvangst? Met de huur van dit exclusieve VIP Fotodoek haal je een absolute publiekstrekker in huis. Of het nu gaat om een chique gala, een bruiloft, een bedrijfsfeest, een jubileum of een thema-avond; zodra je gasten binnenkomen, zullen ze direct als ware VIP's voor deze indrukwekkende achtergrondwand gaan poseren voor de leukste foto's!
Met een royaal formaat van 3 meter breed en 2 meter hoog is deze fotowand niet alleen perfect voor sfeervolle groepsfoto's, maar ook ideaal te gebruiken om een kale wand in een handomdraai te transformeren en je themafeest prachtig aan te kleden.
Wij zijn hét voordelige afhaalpunt voor Midden-Nederland. Dus of je nu een evenement organiseert in Ederveen, Veenendaal, Ede, Wageningen, Barneveld, Lunteren, Scherpenzeel, Renswoude, Bennekom, Rhenen, Amersfoort of Arnhem; met deze VIP fotowand geef je jouw feest gegarandeerd extra klasse!
Eenvoudige bevestiging en professionele uitstraling
Bij Partyverhuur van Roekel zorgen we ervoor dat je direct aan de slag kunt met de opbouw:
-
Inclusief stevige klemmen: Standaard leveren wij bij de huur van het doek een set krachtige klemmen mee. Hiermee kun je het VIP doek heel gemakkelijk en strak opspannen aan bijvoorbeeld een bestaande balk, een wand of het frame van een partytent.
-
Optionele statieven set (€ 19,-): Heb je op locatie geen geschikt ophangpunt of wil je de fotowand volledig vrijstaand in de ruimte of bij de entree plaatsen? Huur er dan voor slechts € 19,- een professionele achtergrond-statievenset bij. Hiermee staat je fotodoek altijd binnen een handomdraai kaarsrecht en stabiel.
De vaste voordelen van Partyverhuur van Roekel
Als jouw vertrouwde partner voor partyverhuur houden we exclusieve feestartikelen betaalbaar en flexibel:
| Voordeel | Wat betekent dit voor jou? |
| 4 dagen huren = 1 dag betalen | Al onze scherpe tarieven zijn standaard per feest op basis van een comfortabele huurperiode van 4 dagen. Je haalt het fotodoek donderdagavond op en brengt het maandagavond weer terug. Geen haast, geen dure dagprijzen! |
| Puur afhaalpunt | Wij bieden bewust geen bezorg-, opbouw- of afbouwservice aan. Doordat je de materialen zelf eenvoudig afhaalt en opzet op onze locatie in Ederveen, profiteer je bij ons van de allerlaagste partyverhuur prijzen. |
| Uitzonderlijk transportgemak | Het fotodoek is compact op te vouwen en de optionele statievenset wordt geleverd als een handzaam, ingeklapt pakket. Het past moeiteloos in iedere personenauto, perfect te combineren met onze rode lopers of feestverlichting! |
Top 10 Veelgestelde Vragen (FAQ) – VIP Fotodoek Verhuur
1. Wat zijn de exacte afmetingen van het VIP fotodoek?
Het fotodoek heeft een royaal formaat van 3 meter breed en 2 meter hoog. Dit is de ideale afmeting om groepen mensen of koppels volledig op de foto te krijgen zonder dat de achtergrond wegvalt.
2. Hoe kan ik het fotodoek het beste ophangen?
Bij de standaard huur van het doek leveren wij stevige klemmen mee. Hiermee kun je het doek eenvoudig vastklemmen aan een buis van een partytent, een houten balk, een railing of een bestaand frame op je feestlocatie.
3. Ik heb geen ophangpunt op locatie, wat nu?
Geen probleem! Je kunt bij ons voor slechts € 19,- een complete, professionele achtergrond-statievenset huren. Deze set bestaat uit twee stabiele statieven en een dwarsbalk waarmee je het VIP fotodoek overal volledig vrijstaand en strak kunt opstellen.
4. Waar is het fotodoek van gemaakt en glimt het op de foto?
Het doek is gemaakt van hoogwaardig, mat materiaal dat speciaal is ontworpen voor fotografie. Hierdoor reflecteert het licht van de flitser van een camera of smartphone niet hinderlijk op het doek, wat zorgt voor scherpe en professionele foto's.
5. Kan het fotodoek ook buiten worden gebruikt?
Als het doek strak aan een muur of met de statievenset binnen staat, is het perfect. Wil je het buiten plaatsen? Dat kan alleen bij droog weer en als er weinig tot geen wind staat. Het doek vangt met zijn 3x2 meter namelijk veel wind, waardoor statieven buiten snel kunnen omwaaien.
6. Wordt er ook een fotocamera of photobooth bij geleverd?
Nee, je huurt bij dit product puur het VIP achtergronddoek (inclusief klemmen en optioneel de statieven). Je gasten kunnen hier vervolgens zelf leuke foto's voor maken met hun eigen smartphones of een fotograaf die je hebt ingehuurd.
7. Hoe kreukvrij is het doek na transport?
Doordat het doek voor transport netjes wordt opgevouwen, kunnen er lichte vouwlijnen in zitten. Zodra je het doek met de klemmen of aan de statievenset strak opspant, trekken deze vouwen door de spanning grotendeels vanzelf weg voor de perfecte look.
8. Past het fotodoek en de statievenset in een kleine auto?
Ja, heel gemakkelijk. Het doek zit opgevouwen in een compacte tas en de optionele statievenset is volledig inschuifbaar tot een smal pakket. Het neemt nauwelijks ruimte in beslag en past in iedere personenauto.
9. Hoe werkt de huurtermijn bij Partyverhuur van Roekel?
Wij hanteren onze vaste succesformule: 4 dagen huren = 1 dag betalen! De prijs is op basis van een heel feestweekend of -periode. Je haalt de materialen op donderdagavond op bij ons afhaalpunt in Ederveen en brengt ze op maandagavond weer terug.
10. Kan ik het fotodoek laten bezorgen in Veenendaal, Ede of Wageningen?
Nee, Partyverhuur van Roekel is een puur afhaalpunt gevestigd in Ederveen. Wij bieden bewust geen bezorg-, op- of afbouwservice aan. Omdat we binnen onze straal van 30 km (waaronder Barneveld, Veenendaal, Ede, Wageningen, Amersfoort en Arnhem) super centraal bereikbaar zijn, haal je het eenvoudig zelf op en profiteer je van de allerlaagste prijs!